Умови надання послуг

Ласкаво просимо до Webnode!

Webnode - це послуга/продукт на основі веб-технологій, що є власністю та розробляється "Webnode AG", компанією, що знаходиться за адресою Gartenstrasse 3, 6304 Zug, Switzerland (Швейцарія).

Представлені Умови Надання Послуг регулюють використання всіх продуктів і послуг Webnode, у тому числі веб сайту "webnode.com" і його змісту. Він включає кілька документів, таких як Умови Обслуговування, Правила реєстрації доменів, Політика конфіденційності та and Контракт Обробки Даних Webnode.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ САЙТ WEBNODE (У ТОМУ ЧИСЛІ ЙОГО ЗМІСТ) ТА/АБО ПРОДУКТИ ТА/АБО ПОСЛУГИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З НАСТУПНИМИ УМОВАМИ НАДАННЯ ПОСЛУГ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ НАДАННЯ ПОСЛУГ АБО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ БУТИ ЇМИ ОБМЕЖЕНІ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕБ САЙТ WEBNODE, ЙОГО ТОВАРИ ТА/АБО ПОСЛУГИ.

УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Веб сайт Webnode, його контент, подукти та послуги доступні для всіх осіб, що досягли віку, визначеного законом для підписання контрактів (створення юридично зобов'язуючого договору). Підтвердження дотримання цих умов може бути запитано для доступу до всіх (або окремих) послуг та/або продуктів в формі деталей для ідентифікації особистості або контактної інформації.

Ці Умови Надання Послуг застосовуються до Нас та Користувачів. Ніяка інша особа не має права використовувати їх на свою перевагу.

Якщо будь-який суд або регулюючий орган вирішить, що встановлені в Умовах надання послуг правила не є дійсними або іншим чином не мають сили, то це(і) правило(а) будуть викреслене(і) та видалене(і) з представленних Умов Надання Послуг, а решта частина Умов Надання Послуг буде продовжувати мати повну діючу юридичну силу.

Якщо поточні Умови Надання Послуг не збігаються з Умовами Надання Послуг, підтвердженими Вами при реєстрації на Webnode, то представлені Умови Надання Послуг мають переважну силу, крім випадків, коли це спеціально обговорено в додатковому документі, наданому відділом Служби Підтримки Webnode.

1. Терміни

Будь-де в Умовах Надання Послуг "Ви", "Вас" та "Користувач" означає Вас, користувача сайту Webnode, його змісту, продуктів та послуг, і "Ваше" буде трактуватися відповідним чином. Більш того, "Ми/Нас" та "Webnode" відноситься до Webnode AG, і "Наше" буде трактуватися відповідним чином. "Інформація Користувача" означає персональні дані, які можуть бути надані Вами Нам через сайт Webnode.com та/або під час реєстрації, та/або під час купівлі продукту та/або послуги Webnode. "Наш веб сайт" означає веб сайт "webnode.com" та усі його сторінки. У той же час "Сайт на Webnode" відноситься до веб сайтів наших Користувачів, отже створенних на системі Webnode. "Третя сторона" відноситься до будь-якої іншої людини/юридичної особи/компанії, що не пов’язана з Webnode AG.

2. Доступні послуги

2.1 Безкоштовна версія

Основні інструменти Webnode для створення та розміщення сайтів абсолютно безкоштовні для всіх користувачів. Характеристики наших безкоштовний версій залежать від типу сайту. Безкоштовна версія персонального сайту має 100 МБ дискового простору, а бізнес сайт - 10 МБ, тим не менш обидва мають 1 ГБ трафіку на місяць і мобільну версію сайту. Безкоштовна версія інтернет-магазину має 10 МБ дискового простору, 1 ГБ трафіку на місяць, мобільну версію і обмеження в 10 продуктів на сайту, а також платежі з банківських карток через систему PayPal.

2.2 Преміум послуги

Як тільки Ви встановили потребу збільшити дисковий простір, купити власний домен або навіть мати унікальний дизайн чи контент на веб сайті (іншими словами, копірайтинг), зроблений відповідно з Вашими інструкціями, Ви зможете купити один або більше Наших Преміум послуг. На даний момент це включає перераховані вище можливості, але також і Преміум Службу Підтримки, резервні копії та відновлення сайту, бізнес статистику, можливість редагувати ніжній колонтитул сайту, онлайн рекламну компанію та багато більше послуг вже доступних або нещодавно доданих.

3. Платні послуги

3.1 Ціни

Всі послуги мають встановлену ціну або варіацію цін в залежності від характеристики запитуваної роботи та часу, який знадобиться для її виконання. Ціни можуть бути змінені, звертаючи увагу на ринкові зміни, або можуть тимчасово використатись спеціальні/акційні ціни. Ціни встановлено в національній валюті або в Доларах Сполучених Штатів Америки (USD). Щоб переглянути Наші ціни, будь ласка, натисніть тут.

3.2 Покупка Преміум Послуг

Всі Наші Преміум Послуги є доступними в Адміністрації Вашого проекту, але також їх можна знайти на https://www.webnode.com.ua/pricing/. Для більш детальної інформації або щоб купити Нашу Преміум Послугу, Ви можете зв’язатися з Нашим відділом Служби Підтримки за https://www.webnode.com.ua/contact/.

4. Доменне Ім’я (Платна Послугa)

4.1 Реєстрація Доменого Імені та Право Власності

Людина або юридична особа, що купує домен, є його повноправним власником. Webnode виступає лише в якості Технічного Адміністратора та посередника (агента) між Вами та організацією, що тримає доменне ім’я. В той же час, якщо Ви (власник домену) вирішите не відновлювати домен, Webnode не несе відповідальності за будь-які проблеми або випадки, що можуть трапитися, як результат того або після того, як строк домену закінчився. Також, будь ласка, зверніть увагу, що немає періоду очікування, отже, якщо Ви не відновите домен, Ви можете втратити його на користь іншого користувача інтернету.

4.2 Відновлення Домену

Домен може бути продовжений в будь-який час з моменту покупки до дня до дати закінчення терміну, зазначеного в адміністрації проекту . Датою закінчення домену вважається дата, коли ваш домен перестає діяти, тобто перестає функціонувати. Дата оновлення визначається на підставі підтвердження успішного отримання відповідної суми за день до окінчення сроку домену. Дата оплати встановлюється, коли спосіб оплати послуг (провайдер способу оплати) підтверджує отримання платежу. Якщо оплата не буде зроблена завчасно, домен потрапляє в карантин. Відновлення домену з карантину можливо і здійснюється за додаткову плату. Для звичайних TLD (доменів верхнього рівня - наприклад, .com, .org, .net) вартість відновлення з карантину становить 150 USD (або 100 EUR). Вартість продовження домена з карантину для інших TLD може відрізнятися, і починається від 150 USD (або 100 EUR).

4.3 Відміна Реєстрації

Домени є власністю того, хто купив їх, з моменту завершення покупки; отже він не може бути відмінений і, відповідно, компенсація не є можливою.

4.4 Прихована Реєстрація Домену

Ви можете зареєструвати доменне ім’я та в той же час зберегти Вашу приватність/анонімність, як спосіб уникнути отримування СПАМ (небажанних електронних листів) або знаходження в базах даних. Під час процесу реєстрації від Вас буде вимагатись надати Вашу контактну інформацію, хоча це буде використовуватись для процесу оплати (тобто, зробити платіж). Більш того, інформація, що Ви надаєте не буде розголошуватись. Послуга прихованної реєстрації домену забезпечується і відбувається відповідно до Умов використання Anonymouse Domains, s.r.o., Реєстраційний номер: 28296800, що знаходиться на Hlinky 995/70, Staré Brno, 603 00 Brno або умов іншої третьої сторони. Умови використання перераховані тут: http://www.anonymousedomains.com/service-agreement.html

5. Контракт и Відкликання Контракту

5.1 Контракт

Контракт пов’язує Вас та Webnode з моменту, як Ви замовляєте послугу, та вступає в силу, як тільки платіж успішно завершений. “Успішно завершений” означає, що повна сума була сплачена та платіж є доступним в Адміністрації Вашого акаунту на Webnode в розділі “Адміністрація” в “Замовлення та Рахунки-фактури”. Також є “період компенсації” на 15 днів, під час яких Ви можете замовити відміну послуги. В той же час ця процедура проводиться наступним чином та має конкретні критерії для виконання, що описано в наступних правилах (Будь ласка, зверніть увагу на пункт 6.4).

5.2 Відкликання Контракту

Відкликання будь-якої послуги може бути запитана в будь-який момент, якщо Ви не бажаєте отримувати компенсацію сплачених витрат. Також відкликання, купівля послуг та запит змін в поточних послугах (тобто, будь-що, що впливає на роботу Вашого проекту) має бути надано Вами (власником проекту) в письмовій (за допогою листа електронною поштою) з Вашої адреси електронної пошти, яку Ви використовували для реєстрації Вашого проекту.

5.3 Тривалість контракту

Купівля пакету послуг Webnode має тривалість контракту від 1 до 10 років. Домени мають тривалість контракту мінімум 1-2 роки (в залежності від умов провайдеру) та максимально 10 років. Стосовно інших послуг, якщо додатково не вказано, то контракт закінчується після того, як послуга була надана.

6. Оплата/Комісії та Повернення Грошей

6.1 Способи Оплати

Премуім послуги можуть бути сплачені через PayPal, кредитної карткою, банківським переказом та іншими індивідуальними для різних країн способами оплати (включаючи внесення депозиту на банківський рахунок Webnode).

Для випадку банківського переказу вся необхідна інформація доступна у формі замовлення Преміум Послуг Webnode. Також, будь ласка, зверніть увагу, що додаткові комісії, що виникають в разі оплати через банк, сплачуєте Ви, а не Webnode.

Увага: Ви несете відповідальність за вірне надання інформації про себе в запиті на оплату. Будь ласка, переконайтесь, що всі поля заповнені та вся надана інформація є вірною. Webnode не несе відповідальності за запити, незавершені через невірне або недостатнє надання інформації Користувачем.

6.2 Періодична оплата (Автоматичне Оновлення)

Якщо Ви купили пакет Преміум і зробили оплату через кредитну картку або PayPal, то в деяких випадках можливе автоматичне оновлення. Регулярність оновлення може бути щомісячнe або щорічнe, в залежності від типу оплати, який Ви обрали. Для щорічного оновлення, оплата стягується за 30 днів до дати закінчення дії пакету.

Автоматичне оновлення може бути скасоване в будь-який момент в Адміністрації Вашого проекту.

6.3 Дата Оплати та Дата Активації

Дата оплати встановлюється підтвердженням успішної операції отримання суми, про яку йдеться, в залежності від обранного представника сплати (тобто, провайдеру способу сплати). В разі сплати Кредитною карткою або через систему PayPal сума миттєво списується в Вашого рахунку. Також дата оплати та активації співпадають, крім випадку, коли введення повністю сплаченого замовлення має бути відбуватися вручну. В такому разі активація може бути відкладена на кілька днів.

6.4 Запит Повернення Грошей

Всі Преміум послуги, за винятком реєстрації або продовження домену, можна скасувати і зажадати повернення грошей протягом 15 днів з моменту активації. Повернення доступні, тільки якщо це ваша перша покупка послуг Премуім. Політика повернення грошей не поширюється на наступні платежі, навіть якщо послуги активовані завдяки послузі автоматичного продовження. Зверніть увагу, що ваучери (коди знижки) не можуть бути повернуті ні за яких обставин.

Неможливо повернути гроші за вже зареєтрований домен. У випадку, якщо ви отримали ваучер на безкоштовний домен, купуючи Преміум пакет, та бажаєте повернути гроші після того, як домен вже було зареєстровано, сума, що буде повернена вам, рівнятиметься вартості пакету мінус вартість ваучера на безкоштовний домен.

У разі – в випадку замовленної рекламної кампанії онлайн – третя сторона (Google) вірішує заблокувати створену кампанію через характер продукту/послуги, що рекламується в онлайн кампанії, повернення грошей не можливо запросити. В цьому випадку Webnode не несе відповідальності за потенціальні витрати Користувача.

Щоб запитати відклик контракту, Ви маєте надіслати електронний лист Нашому відділу Служби Підтримки (будь ласка, зверніть увагу на пунки в статті 5).

Для відміни пакету для веб сайту протягом період перших 15 днів від Вас не вимагається надавати причину, хоча Ми оцінемо Ваш відклик, як джерело додаткової інформації для поліпшення нашої роботи.

У випадку авторизованного запиту відміни послуги Преміум, крім випадків пакетів для веб сайтів та реєстрації доменів, Ви маєте надати причину відміни. Для випадків, зазначенних вище, причини, що можуть призвести до повернення грошей є:

 • (a) Повне припинення всіх послуг (включаючи безкоштовні версії);
 • (b) Постійні технічні проблеми з послугою, що заважає нормальній роботі Вашого проекту;
 • (c) Неможливість надати послугу, яка була сплачена, в повному об’ємі (з підтвердженням про сплату).

Увага: Webnode залишає за собою право переглядати причини відміни, що Ви вказали, та вирішувати приймати чи відхиляти Ваш запит.

6.5 Дата та Метод Повернення Грошей

Повернення грошей проводиться в рамках 60 днів з моменту повідомлення від Webnode про повернення грошей та буде відбуватися тим самим методом, як і оплата послуги (якщо цей метод застосовується, в іншому випадку повернення здійснюється за допомогою банківського переказу або PayPal) або з використанням невідшкодовуваного ваучера. Деактивація відбувається в той ж самий момент, що і повернення грошей.

7. Допустиме використання

“Доспустиме використання” веб сайту Webnode, його змісту, продуктів та послуг зазначено в пунктах з 7.1 по 7.8. Діяльність, що суперечить або іншим способом недозволена в цих пунктах, таким чином, є порушенням Умов Обслуговування та притягає Вас до дисциплінарних мір та судового переслідування. Для більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до Пункту 10.

7.1 Зміст

Ви не будете розміщувати або передавати через сайт Webnode ніякі наклепницькі, містячі погрози, порнографічні, небезпечні, непристойні чи інші незаконні матеріали. Також матеріали, які порушують будь-яким чином Наші права або права інших (включаючи право на інтелектуальну власність, право конфіденційності або право недоторканності особистого життя) або викликають проблеми або незручності. Більш того Ви не повинні висловлювати вульгарні, образливі, сексистські, расистські чи іншим чином ображаючі думки. Завжди ставтесь до інших Користувачів з повагою.

7.2 Володіння Контентом

Ви не будете розміщувати або іншим чином робити доступними на сайті Webnode матеріали, якими Ви не володієте, без офіційного дозволу власника матеріалу.

7.3 Участь в Заходах

Ви будете слідувати спеціальним правилам конкурсів або рекламних кампаній, в яких Ви берете участь на сайті Webnode або через нього.

7.4 Перешкоди

Ви не будете робити нічого, що впливає на працездатність або безпеку сайту Webnode, або призводить до невиправданої незручності, або образи, або неблагополуччя Нашого персоналу.

7.5 Особистість

Ви не будете видавати себе за іншу особу або спільноту, або представляти в неправдивому світлі Ваш зв'язок з іншою особою або спільнотою.

7.6 СПАМ

Ви не будете рекламувати Ваш сайт на Webnode, розсилаючи СПАМ (тобто, електронні листи, що надіслані на електронні адреси, власники яких не давали попередньої згоди).

7.7 Автоматизоване програмне забезпечення

Ви не будете використовувати автоматизоване програмне забезпечення (ні жодне інше програмне забезпечення, що не надано Webnode), щоб створювати нові або змінювати інші сайти на Webnode.

7.8 Оминання

Ви не будете жодним способом намагатися оминути обмеження пакету послуг або обмеження будь-якої іншої послуги або характеристики Webnode.

8. Інтелектуальна власність

Всі авторські права, права на торгові марки та іншу інтелектуальну власність у всіх матеріалах і контенті, що подається, як частина сайту webnode, будуть завжди належати по праву Нам або Нашим ліцензіарам. Вам дозволяється використовувати цей матеріал і контент тільки з офіційного письмового дозволу, виданого Нами або Нашими ліцензіарами. Ви не будете використовувати або сприяти використанню третіми особами захищеного матеріалу або контенту у вигляді копіювання, відтворення, поширення, використання в комерційних цілях або створення похідних робіт.

Більш того, якщо Вам стане відомо про таке поширення або комерційне використання, Ви погоджуєтесь повідомити Нас негайно.

9. Конфіденційність

Вся зібрана інформація користувачів використовується так, як вказано та зі всіма обмеженнями в нашій Політиці Конфіденційності.

10. Порушення Наших Умов

Неможливість виконувати умови, зазначенні в Пункті 7 та/або участь в діях, що суперечить або іншим чином не відповідає цим Умовам Обслуговування, призводить Вас до дисциплінарних порушень та судового переслідування. Рішення розпочати дисциплінарне порушення (включаючи але не обмежуючись перериванням дії усіх послуг) залежить в повній мірі від Webnode.

Будь ласка, повідомте про розбіжності представленних Умов Використання, Наших Умов Надання Послуг або Вашого місцевого законодавтства. Щоб повідомите про це, будь ласка, зв’яжіться з Нами, натиснувши тут.

11.Призупинення/ Припинення Послуг

Ми залишаємо за собою право негайно припинити та призупинити на невизначенний строк Ваше використання Наших послуг, якщо Ви порушите або Ми маємо розумні підстави припустити Ваше порушення представленних Умов Надання Послуг. Також Ми припинемо надання Наших послуг Вам на Наш розсуд, якщо Ви будете помічені в діях, трактованих Нами як неприйнятні.

12. Відмова

МИ НЕ ДОПУСКАЄМО НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ, ЗАВДАНІ КОРИСТУВАЧАМ АБО ТРЕТІЙ СТОРОНІ ПРЯМО, ОПОСЕРЕДКОВАНО АБО ВИПАДКОВО В РЕЗУЛЬТАТІ АБО В ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ НАШИХ СЕРВІСІВ ТА/АБО ПРОДУКТІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ ЗАВАНТАЖЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ЧЕРЕЗ НАШІ ПОСЛУГИ. МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ШКОДУ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ АБО ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ, ЩО ВИНИКЛА В РЕЗУЛЬТАТІ НЕЗДАТНОСТІ ВИКОРИСТОВУВАТИ СЕРВІСИ ТА/АБО ПРОДУКТИ НАШОГО ВЕБ САЙТУ В ПРЯМОМУ, НЕПРЯМОМУ АБО В ЗВ'ЯЗКУ З ЦИМ ВИПАДКОМ. ТАКИМ ЧИНОМ, ВИ КОРИСТУЄТЕСЬ ПОСЛУГАМИ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК ТА НЕСЕТЕ ПОВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПОШКОДЖЕННЯ СИСТЕМІ ВАШОГО КОМП’ЮТЕРУ АБО ІНШИМ ПРИСТРОЯМ АБО ЗА ВТРАТУ ДАНИХ, ЩО Є РЕЗУЛЬТАТОМ ЗАВАНТАЖЕННЯ ТАКИХ МАТЕРІАЛІВ.

ВИ ПОВНІСТЮ РОЗУМІЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ WEBNODE, НАШИХ ПОСЛУГ ТА ПРОДУКЦІЇ ЙДЕ НА ВАШ РИЗИК ТА ЩО ВЕБСАЙТ WEBNODE, ЙОГО ПОСЛУГИ ТА ПРОДУКТИ НАДАЮТЬСЯ "ЯК ВОНИ Є" ТА "Є ДОСТУПНИМИ". ВИ ТАКОЖ РОЗУМІЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ДОСТУПНІСТЬ ТА/АБО ФУКНЦІОНАЛЬНІСТЬ БУДЬ-ЯКОГО ВЕБ САЙТУ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ ТА/АБО МАТЕРІАЛУ, ДО ЯКОГО ВИ МОЖЕТЕ МАТИ ДОСТУП ЧЕРЕЗ САЙТ WEBNODE.

12.1 Треті сторони

Ми не підтримуємо і не несемо відповідальності, та не відповідаємо за будь-який контент, рекламу, товари або послуги на сайтах Третьої сторони та/або матеріалах доступних через них.

Будь-які угоди між Вами та будь-якими рекламодавцями або продавцями третьої сторони, знайденими на сайті Webnode або через нього, включаючи оплату за товари та доставку товарів, послуги і будь-які інші умови, правила, гарантії або претензії, пов'язані з такими угодами, відбуваються між Вами та відповідним рекламодавцем або торговцем. Отже, Ми не несемо відповідальності та не відповідаємо за будь-які втрати або пошкодження будь-якого роду, що відбулися в результаті таких угод.

12.2 Вийняток Гарантії

Webnode, його дочірні підприємства та його ліцензіари не представляють для Вас та не є гарантією для Вас, що:

 • (a) Ваше використання послуг та продуктів буде збігатися з Вашими вимогами;
 • (b) Ваше використання послуг та продуктів не буде перерване, без збоїв, безпечне та не матиме помилок або вірусів;
 • (c) Будь-яка інформація, отримана Вами в результаті Вашого використання послуг та продуктів буде точне та надійне;
 • (d) Дефекти в роботі або функціонуванні будь-якого програмного забезпечення, наданного Вам як частина послуг, будуть виправлені;

Жодна порада або інформація, будь-то усно або письмово, отримана Вами від Webnode через або від Наших послуг не буде створювати гарантії, що не висловлені в цих умовах.

Webnode надалі наполягає на відмові від всіх гарантій та умов будь-якого роду, будь-то виражених або передбаченних, в тому числі, але не обмежуючись, можливими гарантіями та умовами придатності для конкретної мети і непорушення.

13. Обмеження відповідальності

Згідно з загальними положеннями у Відмові (Пункт 12) вище, ВИ ПОВНІСТЮ РОЗУМІЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО WEBNODE, ЙОГО ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ ТА ЙОГО ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ ЗА УМОВ, ЩО ВКАЗАНІ В ПУНКТАХ З 13.1 ПО 13.4.

13.1 Загальні Положення

Будь-які прямі, непрямі, навмисно або ненавмисно створені збитки, що можуть трапитися з Вами, незалежно від причини та під будь-якою теорією відповідальності. Це буде включати, але не обмежуватися, будь-якими втратами прибутку (що трапилася напряму чи ні), будь-яку втрату статку або бізнес репутації, будь-яку втрату інформації, ціну постачання товарів та послуг субститутів або будь-яких інших збитків.

Будь-яка втрата або збиток, що може бути нанесений Вам, включаючи але не обмежуючись втратою або збитком, що є результатом:

 • (a) Будь-яких сподівань, що Ви маєте щодо компетенції, точності або існування будь-якої реклами, або що є результатом будь-яких відносин або взаємодії між Вами та будь-яким рекламодавцем або спонсором, чия реклама з’являється на сервісі;
 • (b) Будь-яких змін, що Webnode може робити до послуг або будь-яке постійне або тимчасове припинення надання послуг (або будь-яких характеристик послуг);
 • (c) Стирання, модифікація або неможливість зберігати будь-який контент та іншу інформацію для комунікації, що зберігається або передається через Ваше використання послуги;
 • (d) Ваша неможливість надати Webnode точну інформацію про акаунт;
 • (e) Ваша неможливість зберігати в безпеці та конфіденційності Ваш пароль та деталі акаунту;

13.2 Юрисдикція

Обмеження відповідальності Webnode по відношенню до Вас в Пункті 13.1 вище буде застосовуватись і в разі, і не в разі, якщо Webnode радилось або був в курсі можливості винекнення подібних збитків. Також, обмеження, що є правозаконними в Вашій юрисдикції, що застосовується до Вас.

13.3 Інформація, що Надається на Сайті Webnode

Ми не є відповідальними та не несемо відповідальності за:

 • (a) Матеріали, що розміщуються на будь-яких блогах та/або на форумах, написані Користувачами, і Ми не несемо відповідальності за нього і не підтримуємо його. Ми зберігаємо право спостерігати за публікаціями і можемо відповідати або коментувати комунікацію між Вами, редагувати, відмовляти в розміщенні або видаляти будь-який контент з дощок оголошень і форумів за власним розсудом. Розміщення на блогах та/або форумах певного матеріалу не означає його підтримки або прийняття з Нашою сторони. Хоча неможливість видалити конкретний матеріал не є зобов’язанністю з Нашої сторони;
 • (b) Точність, хронометраж або надійність будь-якої інформації або заяв, що містяться на сайті Webnode, або за заяви, поради та/або думки наших користувачів на блогах та/або форумах (за винятком випадків, коли того вимагає закон). Якщо у Вас з'являється претензія, що випливає з дій або заяв іншого Користувача, Ви погоджуєтесь розглядати цю заяву лише проти цього Користувача, а не проти Нас;
 • (c) Якість, точність або відповідність сайту Webnode, за винятком випадків, коли того вимагає закон. Але Ми будемо докладати всіх зусиль, щоб сайт Webnode забезпечував розумну ступінь турботи про Користувачів;
 • (d) Шахрайське спотворення фактів з нашого боку, смерть або особисту шкоду, заподіяну Нашою халатністю. Ми не будемо нести відповідальність або відповідати за будь-які витрати або пошкодження, які можуть бути завдані Вам або будь-який інший третій стороні, як результат або у зв'язку з використанням Вами сайту Webnode.

14. Непреривний Процес Вдосконалення

Якість Наших послуг та продуктів є основною увагою для Webnode, тому Наша система э суб’єктом Непреривного Процесу Вдосконалення в аспектах як технологічних, так і дизайнерських.

15. Зворотній зв’язок

Як аспект Нашого прагнення до досконалості, Webnode AG заохочує Вас до коментування та надання пропозицій щодо конкретних або всіх аспектів умов та політик, що представлені в цих Умовах Надання послуг. Щоб надати свій коментар/пропозицію, зв’яжіться з нашим відділом Служби Підтримки або надішліть нам лист на support@webnode.com

16. Зміна та оновлення Умов

Webnode AG залишає за собою право в будь-який момент оновлювати Умови надання послуг, на свій погляд, з оглядом на юридичні, пов'язані зі сферою бізнесу або будь-які інші причини в статусі кво. Найновіша версія цієї згоди знаходиться на сайті “webnode.com”. Якщо оновлення ціх умов сильно впливатиме на ваші права, ми повідомимо вас завчас, аби ви мали всю необхідну інформацію, перед тим, як вони будуть актуальними. Ви можете відмовитись від змін до Умов, відмовившись від користування вашим сайтом Webnode, продуктами та послугами. Ми просимо всіх наших користувачів ознайомитись з цією угодою та час від часу переглядати її. Цей документ має силу від дня останнього оновлення.

Увага: У разі будь-яких розбіжностей між англійською і українською версією Умов надання послуг, англійська версія превалює. Англійська версія доступна на сайті www.webnode.com.