Ціни Преміум послуг

Ідеальні пакети для вебсайтів будь-яких типів та розмірів

ПРОФІ

Преміум план для встановившегося магазину
22,90 USD/місяць
Безкоштовний домен
1 рік
Інтернет-магазин
Так
Дисковий простір
5 GB
Ліміт трафіку
Необмежено
Використовуйте свій домен
Так
Преміум підтримка
Так
Електронні адреси
100
Google Analytics
Так
Google AdSense
Так
Імпорт товарів
Так
Аналітика магазину
Так
Фід товарів
Так
Відстежування конверсій
Так
Варіації продуктів
Так
Знижки
Так
Доставка за кордон
Так
Реєстрація відвідувачів
Необмежено
Сайт на кількох мовах
Необмежено
Резервні копії
Необмежено

СТАНДАРТ

Збалансовані послуги для старту бізнеса
12,90 USD/місяць
Безкоштовний домен
1 рік
Інтернет-магазин
Так
Дисковий простір
2 GB
Ліміт трафіку
10 GB
Використовуйте свій домен
Так
Преміум підтримка
Так
Електронні адреси
20
Google Analytics
Так
Google AdSense
Так
Імпорт товарів
Так
Аналітика магазину
Так
Фід товарів
Ні
Відстежування конверсій
Ні
Варіації продуктів
Ні
Знижки
Ні
Доставка за кордон
Ні
Реєстрація відвідувачів
100 відвідувачів
Сайт на кількох мовах
2 мови
Резервні копії
5 резервних копій
Ви отримаєте свій домен БЕЗКОШТОВНО на 1 рік з нашою спеціальною пропозицією. Наступні роки користування доменом будуть коштувати стандартну ціну оновлення домену.
Дисковий простір це місце на сервері для Вашого сайту з усіма файлами та зображеннями. Електронна пошта також займає дисковий простір.
Ліміт трафіку означає місячний ліміт розміру зображень і файлів, завантаженних на компьютери відвідувачів вашого сайту. Оберіть вищій ліміт трафіку та побачте, як звищується кількість ваших відвідувачів.
Приєднайте необмежену кількість доменів, що у вас вже є, або придбайте новий з Webnode. Ви отримаєте свій вебсайт, которий працює на онлайн адресі, що випадає професіонально як mijwebsajt.com, замість, mijwebsajt.webnode.com.ua
Ми гарантуємо пріоритетну підтримку клієнтів для всіх наших користувачів Преміум. Ми доступні 5 днів на тиждень і докладаємо усіх зусиль, щоб вирішити ваш запит протягом 24 годин.
Оберіть з форм, що ми підготували, або створіть нові, що підійдуть саме вашому сайту, без жодних обмежень.
Додаткова статистика сайту надасть вам інформацію о том, скільки відвідувачів прийшло на ваш сайт, звідки та які сторінки є найбільш популярними.
Створіть професійну електрону адресу, що підходить до вашого домену (наприклад, andrij@mojafirma.com).
Здивуйте своїх відвідувачів з відео на фоні сайту. Ми підготували візуально дивовижні відео для вашого використання, або підключіть будь-яке відео з Youtube чи Vimeo.
Почніть продавати свої товари та послуги в інтернеті. Завдяки нашим функціям онлайн-магазину Ви можете легко виставляти свої товари, упорядковувати їх у категорії, позначати їх тегами і показувати порівняльні ціни. Наші прості управління замовленнями та статистика продажів допоможуть Вам стежити за кожним отриманим замовленням і слідкувати, як ідуть справи у Вашому магазині.
Видаліть рекламу Webnode з нижнього колонтитулу сайту, щоб він виглядав більш професіонально. Ви також можете додати іконку сайта до вкладки браузеру.
Ви можете підключити свій аккаунт Google Analytics к своєму сайту! Почніть спостерігати за докладною статистикою сайту.
Заробляйте гроші, розміщуючи рекламу на своєму сайті за допомогою Google AdSense. Додайте файл ads.txt, щоб мати контроль над тим, які реклами можуть бути розміщені на Вашому сайті.
Обмежте доступ на обрані сторінки на вашому сайті та надайте доступ лише обраним відвідувачам. Додайте форму реєстрації на сайт і координуйте зареєстрованих відвідувачей.
Створіть версії сайту на інших мовах та зробіть ваш вебсайт міжнародним.

Увага: Ця функція не включає сам переклад сайту на нову мову.
Створіть резевну копію сайту перед кожним редизайном і ви зможете повернути попередню версію в будь-який момент.
Цей пакет не включає безкоштовний домен. Ви можете підключити необмежену кількість доменів, що ви маєте, або купити новий з Webnode.
Імпортуйте свої продукти у файл csv та легко керуйте ними. Додайте продукти з різних систем і швидко оновлюйте їх.
З аналітикою магазину ви дізнаєтеся більше про своїх клієнтів. Дізнайтеся, який дохід від вашого магазину, які продукти є найбільш популярними і звідки йде трафік на ваш сайт.
Перетворіть свою продукцію на продуктовий фід у Google Merchant Center, Facebook та Ebay Shopping, і нехай ці канали приведуть нових клієнтів до вашого магазину.
Підключіть магазин к аккаунту Google Реклами та Facebook Pixel. Почніть спостерігати за конверсіями та оптимізувати рекламні кампанії.
Дозволяє Вам створювати варіації для кожного товару (наприклад, різні кольори, розміри товару, код товару а також різну ціну варіантів).
Запропонуйте своїм клієнтам знижки і безкоштовну доставку. Знижки можуть бути доступними для всіх або лише на замовлення від певної суми. Крім того, Ви можете легко створювати промокоди для своїх покупців.
Дайте своїм клієнтам можливість замовляти ваші товари з-за кордону і запропонуйте їм на вибір місцеві способи доставки.

Часті запитання

На який період можна замовити Преміум пакет?

Мінімальний період купівлі Преміум послуг - один рік. Коли ви купуєте на довгий період, ви збережете час та гроші. Ви можете зберегти сотні доларів, купивши послуги на багато років наперед. Також вам не буде потрібно купувати пакет кожен рік.

Навіщо мені свій домен?

Адреса вашого сайту буде випадати більш професійно, якщо ви не будете мати Webnode в адресі - mijiwebsajt.com. Обравши простий домен, ви допоможете клієнтам запам'ятати вас легше і знайти знов в майбутньому.

Я отримаю свій безкоштоний домен автоматично?

З першою купівлею Міні, Стандарт або Профі пакету, ви отримаєте ваучер на безкоштовну купівлю домену на рік або його трансфер. Ваучер дійсний 45 днів після купівлі преміум пакету.

Чи можу я створити свою поштову адресу?

Так. Ви можете активувати Преміум послуги і це надасть вам можливість створювати власні поштові адреси, наприклад email@mijiwebsajt.com.

Ви пропонуєте автоматичні оновлення?

Так. Оплативши через PayPal або банківською картою, ви включаєте автоматичні оновлення. Ваші послуги будуть автоматично оновлені кожен рік, використовуючи спосіб оплати з першого замовлення. Ви будете повідомлені на електрону пошту щодо автоматичного оновлення. Цю функцію можна завжди відключити в адміністрації проекту.

Можливо відмінити реєстрацію домену?

Ні. Після завершення замовлення ви становитесь власником домену і неможливо відмінити реєстрацію.

Можу я користатись сайтом безкоштовно?

Так. Webnode надає вам можливість мати сайт безкоштовно. Кожний безкоштовний сайт включає хостинг, професійну технічну підтримку та безкоштовну кількість сторінок сайту.

Ви гарантуєте повернення грошей?

Так. Ви можете спробувати Преміум послуги та, якщо за 15 днів ви помітите, що послуги вам не подобаються, ми повернемо 100% оплати.

Яке домене ім'я я отримаю і на який час?

З купівлею Преміум послуг, ви можете обрати варіант домену з нашого прайслисту. З першою купівлею Міні, Стандарт або Профі пакету, ви отримаєте ваучер на безкоштовну купівлю домену на рік. Починаючи з другого року, ви будете платити і за домен, і за Преміум послуги.

Що якщо я вже маю зареєстрований домен з іншим реєстраторем?

З Преміум послугами ви можете використовувати домен і від іншого реєстратора. Після покупки ви отримаєте ваучер на реєстрацію домену. Ви можете використати ваучер для реєстрації, переводу або прикріплення домену через налаштування DNS.

Можу я повернути гроші?

Коли ви купляєте Преміум послуги перший раз, ми надаємо можливість повернути гроші протягом 15 днів. Повернення грошей неможливе, якщо послуга оновлюється або куплена ваучерем. Повернення грошей протягом 15 днів неможливе для реєстрації доменів. Коли домен оплачен, відміна замовлення неможлива. Більше інформації тут.

Як працює Преміум пакет Неповний?

Преміум пакет Неповний не включає в себе безкоштовний домен. Він ідеально підійде тому, кто хоче запустити сайт на власному домені але не потребує преміум послуги. Цей пакет послуг дасть вам можливість підлючити домен самостійно через DNS. Реєстрація нових доменів або їх трансфери до Webnode є платними послугами.

Спробуйте Webnode безкоштовно

Створіть свій сайт сьогодні та оберіть пакет послуг пізніше