Політика Конфіденційності

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яке зображення, відео або будь-який інший контент, завантаженний Користувачем на сайти Webnode, стає опублікованним контентом; тому це не вважається "приватною інформацією" і тому не є суб'єктом цієї Політики Конфіденційності.

Ідентифікація та контактні дані вашого контролера персональних даних:

Webnode AG, ID CH - 170.3.036.124-0, адресою Gartenstrasse 3, 6304, Zug, Switzerland, контактний e-mail: support@webnode.com.

(в сукупності названі також "Webnode" або "ми"),

1. Webnode як контролер персональних даних

Webnode діє як контролер персональних даних стосовно Персональних даних Користувачів та осіб, які відвідують веб-сайт Webnode.

Чому ми обробляємо особисту інформацію? Для виконання договору або виконання юридичних зобов'язань Webnode збирає особисті дані, отримані від Користувача, підчас заповнення контактних та реєстраційних форм, замовлень, платіжних та фактурних форм на нашому сайті.

Webnode також обробляє дані, які отримує від Користувача та інших осіб, які використовують Webnode або відвідують наш веб-сайт: файли cookie, файли логів (IP-адреса або інші онлайн-ідентифікатори).

Як довго ми обробляємо особисті дані? Особисті дані користувача обробляються протягом дії договірних відносин, а згодом - на час, необхідний для забезпечення безпеки служби та виконання зобов'язань, що випливають із спеціальних правових норм.

2. Webnode як процесор особистих даних

Webnode надає користувачеві простір для зберігання даних на серверах Webnode. Дані Користувача також можуть містити персональні дані інших фізичних осіб (суб'єктів даних). У зв'язку з цими особистими даними, Webnode виступає як процесор персональних даних. Користувач є контролером персональних даних.

Яка є мета обробки та як ми обробляємо дані? Webnode не втручається в дані користувача та не змінює їх, не розкриває їх, не надає доступ до них або не передає їх третім особам (за винятком їх надання в органи державної влади відповідно до закону), за винятком їх зберігання на серверах Webnode, якщо інше не передбачено договором. Єдиною метою обробки цих особистих даних є їхнє зберігання та надання їх доступним Користувачеві.

3. Реципієнти та процесори персональних даних

Webnode не передає особисту інформацію іншим контролерам.

Процесори персональних даних:

  • компанії або фізичні суб'єкти господарювання, що здійснюють бухгалтерський облік та відповідають за проведення бухгалтерських операцій;
  • компанії чи бізнес-ІТ-підприємці, які відповідають за впровадження ІТ-адміністрування та розробку програм, що використовуються Webnode;
  • компанії або фірми, що надають послуги серверів, які відповідають за зберігання даних;
  • компанії, що надають платіжні послуги;
  • компанії, які надають послуги обміну повідомленнями електронною поштою.

Особисті дані можуть бути доступними державним органам за певних умов.

4. Права суб'єктів даних

Як суб'єкт даних має право: а) право доступу; б) право на виправлення; в) право на видалення; г) право на обмеження обробки; ґ) право заперечувати проти обробки; д) право на переносність даних; е) право подати скаргу до наглядового органу; є) право на інформацію щодо виправлення чи видалення персональних даних або обмежень щодо обробки; ж) право бути поінформованими у випадку порушення безпеки персональних даних; з) право відкликати згоду на обробку персональних даних.

Ви можете відкликати свою згоду будь-коли в письмовій формі та викликати інші права суб'єкту, надіславши ваш запит на адресу електронної пошти support@webnode.com