Політика конфіденційності

Webnode визнає, що його клієнти, відвідувачі та інші, хто використовує www.webnode.com або інші вебсайти, що є власністю або керуються Нами ("Webnode AG"), цінують Їх приватність. Політика Конфіденційності деталізує важливу інформацію стосовно використання та розголошення Інформації Користувача, зібранної на вебсайтах Webnode. Ми надаємо цю Політику Конфіденційності, щоб допомогти Вам зробити зваженне рішення щодо подальшого використання вебсайтів Webnode.

Ця Політика Приватності входить в Умови Надання Послуг та є суб’єктом Умов Використання Webnode. Ваше використання вебсайтів Webnode та уся інформація, що Ви надаєте на Наших сайтах є суб’єктом умов цієї Політики Конфіденційності, так само, як і наших Умов Надання Послуг.

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яке зображення, відео або будь-який інший контент, завантаженний Користувачем на сайти Webnode, стає опублікованним контентом; тому це не вважається "приватною інформацією" і тому не є суб’єктом цієї Політики Конфіденційності.

Яку інформацію збирає Webnode?

Під час реєстрації, купівлі продукту або послуги та кожного разу, що Ви відвідуєте вебсайт Webnode або Ви заходите до Вашого акаунту, Ми збираємо специфічну інформацію; це детальніше розписано в наступних статтях.

Інформація, що надається Користувачем: Приватна інформація (така як ім’я та електронна адреса), що Ви надаєте Webnode під час реєстрації на сервісах Webnode або участі в різній діяльності на вебсайті Webnode, такої як завантаження зображень та картинок, відео, надсилання постів на Наші форуми.

Кукіз (Файли cookie): Коли Ви відвідуєте вебсайти Webnode, Ми можемо надсилати один або більше кукіз – невеликий текстовий файл, що містить буквено-числові символи – на Ваш комп’ютер, що ідентифікує Ваш браузер в індивідуальному порядку. Ми використовуємо, як тимчасові, так і постійні кукіз. Постійні залишаються на Вашому жорсткому диску, після того як Ви закриваєте Ваш браузер. Постійні кукіз можуть використовуватись Вашим браузером під час регулярних візитів на сайт. Постійні кукіз можуть біти видалені, використовуючи інструкції для Вашого браузеру. Тимчасові кукіз зникають після того, як Ви закриваєте Ваш браузер. Ви можете перезапустити Ваш браузер, щоб позбавитися їх або визначати, коли кукіз буде надсилатися. В той же час, якщо буде вимкнена функція "Не приймати кукіз", то деякі функції сайтів Webnode можуть не працювати.

Логи: Інформація з логів автоматично надсилається Вашим браузером кожного разу, як Ви переглядаєте сторінку. Коли Ви реєструєтесь або переглядаєте сайти Webnode, Наші сервери автоматично записують деяку інформацію, що Ваш браузер надсилає, коли Ви відвідуєте сторінку. Логи на сервері можуть включати інформацію, як Ваші веб запити, адресу Інтернет Протоколу (IP), тип браузеру, його мову, посилаючі сторінки та посилання (URL), тип платформи, кількість кліків, імена доменів, сторінки сайту, переглянуті та їх порядок, кількість часу, проведенного на них, дату та час Вашого запиту, та один або більше кукіз (файли cookie), що можуть ідентифікувати Ваш браузер.

Як Ми Використовуємо цю Інформацію

Якщо Ви надаєте особисту інформацію Нам через сайти Webnode, то Ми використовуємо Вашу особисту інформацію, щоб підтримувати та надавати Вам характеристики та функціональність сайтів Webnode.

Будь-яка особиста інформація або контент, що Ви добровільно розкриваєте онлайн (на дискусійних форумах, в повідомленнях та блогах, в Вашому профілі та інше), стає публічно доступною та може бути зібрана іншими. Будь-які зображення, картинки, відео або інший контент, що Ви викладаєте на сайти Webnode може бути передано через інтернет або інші медіаканали та може переглядатися широкою аудиторією.

Ми можемо використовувати Вашу електронну адресу для немаркетингових або адміністративних цілей (таких, як повідомлення Вас про значні зміни в послугах сайтів Webnode або для зв’язку зі службою підтримки). Ми використовуємо як Вашу особисту інформацію та і деяку неперсональну інформацію (таку, як анонімну інформацію Користувача, кукіз, адресу IP, тип браузеру, інформацію щодо кліків та інше), щоб покращити якість та дизайн сайтів Webnode та створити нові характеристики, акції, функції та послуги, зберігаючи, відслідковуючи та аналізуючи вподобання Користувачів.

Ми використовуємо кукіз та логи щоб: (a) пам’ятати інформацію, щоб Вам не треба було вводити її заново під час наступного візиту сайтів Webnode; (b) надавати загальні та персоналізовані контент та інформацію; (c) моніторити ефективність Наших маркетингових компаній; (d) моніторити зібрану інформацію щодо даних про відвідування та трафік; (e) відслідковувати Ваші входи, публікації, статус в акціях та змаганнях; (f) диагностування або вирішення технічних проблем, про які Нам повідомляють Користувачі або інженери, що пов’язані з конкретним IP, що контролюється конкретною веб компанією або ISP; та (g) мати доступ до Вашої інформації, після того як Ви зареєструєтесь.

Коли Webnode Розкриває Інформацію

Ми надаємо приватну інформацію та неприватну інформацію Нашим дочірнім компаніям в цілях обробки цієї інформації з Нашої сторони. Ми вимагаємо, щоб ці сторони обробляли цю інформацію згідно Нашої Політики Конфіденційності, та Ми приймаємо усі зусилля, щоб обмежити їх використання такої інформації та використовувати їх власні правила конфіденційності та засоби безпеки.

Ми можемо надавати приватну інформацію та/або неприватну інформацію, якщо цього буде потребувати закон або впевненність в тому, що такі дії є необхідними, щоб слідувати закону (наприклад, Европейського закону щодо прав авторства) або на відповідь судового рішення, повістки до суду або пошукового запиту.

Може бути необхідним надати інформацію для розслідування, запобігання або прийняття дій стосовно підозри або справжньої нелегальної активності, включаючи, але не обмежуючись шахрайством, потенційними ризиками для загальної безпеки або фізичної безпеки будь-якої людини, порушенням Умов Надання Послуг, або іншими, позначенними законом.

Webnode залишає право розкривати приватну інформацію та/або неприватну інформацію, що, як вважає Webnode, є недопустимою або вимагає погострення Наших Умов Використання, вжити заходів обережності проти відповідальності, дослідити і захищати себе від будь-яких претензій Третіх осіб або затвердження, надання допомоги правоохоронним органам, щоб забезпечити безпеку і цілісність наших сайтів, товарів і послуг, а також для здійснення або захисту прав, майна або особистої безпеки Webnode, Наших співробітників, Наших користувачів або інших.

Ваш Вибір

Ви можете, звичайно, відмовитись надавати персональну приватну інформацію через сайти Webnode, в такому разі Webnode не зможе надавати Вам всі послуги. Ви можете оновлювати або змінювати Ваш персональний профіль, інформацію та дані електронної адреси в будь-який час з Вашого акаунту. Будь ласка, звернуть увагу, що медіафайли, що завантажуються Користувачами на сайт Webnode не можуть бути видалені та є суб’єктами Наших Умов Використання.

Щоб захистити Вашу приватність та безпеку, Ми будемо виконувати кроки (такі, як запросити пароль), щоби перевірити Вашу особистість, до того, як надати Вам доступ до Вашого профілю або робити зміни. Ви несете відповідальність за забезпечення безпеки Вашого паролю та інформації Вашого акаунту.

Наші Зобов’язання щодо Безпеки Даних

Webnode використовує комерційно логічні фізичні, управлінські та технічні засоби безпеки, щоб захистити цільність та безпеку Вашої приватної інформації. В той же час, Ми не можемо забезпечити або гарантувати безпеку будь-якої інформації, що Ви надаєте Webnode, отже Ви робите це на власний ризик. В той самий момент, що Ми отримали інформацію від Вас, Webnode робить все можливе, щоб забезпечити безпеку Нашої системи. В той же час, будь ласка, зверніть увагу, що Ми не гарантуємо, що ця інформація не буде доступна, розкрита або знищена неполадкою будь-якою з Наших фізичних, управлінських або технічеських безпек.

Якщо Webnode дізнається про неполадку в системі, то Ми спробуємо повідомити Вас електронною поштою, щоб Ви могли запобігти доцільних своєчасних заходів. Webnode може викласти інформацію на Нашому вебсайті в разі поломки системи безпеки. Щоб отримати безкоштовне письмове повідомлення про неполадку в системі безпеки від Нашого вебсайту (або щоб відмінити Вашу згоду на отримання таких листів), Ви маєте сповістити Наш відділ Служби Підтримки .

Зміни та Оновлення до Цієї Політики Конфідеційності

Ця Політика Конфіденційності час від часу оновлюється та буде відображати дату останньої зміни, що знаходиться в кінці документу. Будь ласка, відвідуйте час від часу цю сторінку, щоб бути в курсі останніх змін. Взагалі Ми використовуємо Вашу приватну інформацію так, як описано в Політиці Конфіденційності і в такому виді, в якому Ви нам її надали. Сайти Webnode повідомляють про Вашу згоду з цією Політикою Конфіденційності та її оновленнями.

Зворотній Зв’язок

Будь ласка, зв’яжіться з будь-якими питаннями або коментарями щодо цієї Політики Конфіденційності або сайтів Webnode за електронною адресою: support@webnode.com